במאמר זה נלמד כיצד להתאים לעצמנו את חליפת החתן שלנו, הגברים. אנו מכירים את ההרגשה של האינטנסיביות בהכנות לחתונה. השהייה לצד בחירת לבנו יוצרת לא פעם מחשבה שבין כה וכה הביגוד שלה הוא ה- High end אז אולי אפשר להסתפק בביגוד חגיגי שיש לנו בארון. ואולם, תהיה זו טעות קשה מצידכם מכמה טעמים. ראשית כל, משום שהביגוד של הכלה הוא ברמה הגבוהה ביותר, הוא חייב להימצא ליד חליפה יוקרתית שתאזן אותו בתמונות ובסרטונים. שנית, חליפת חתן לא משמשת רק לחתונה עצמה. כל גבר זקוק לחליפה אחת טובה לפחות בארונו, והחתונה היא ההזדמנות של החיים לממש רכישה של חליפה שכזו. הדבר לא נעשה בחנויות ביגוד היוקרה בקניונים, אלא בסלון חתנים פרטי בליווי אופנאים מקצועיים.

התאמת החליפה לעונת השנה

ההחלטה החכמה היא לחשוב על העתיד לבוא ולא רק על יום החתונה, ולהתאים את סט הביגוד לכל ימות השנה. בחורף רוכשים חליפת חתן 3 חלקים, ז'קט, חולצת צווארון מכופתרת ומכנס בצבע של הז'קט. בקיץ נהוג להשתמש בחליפת שני חלקים בלבד, ללא הז'קט, ומי שמעוניין להשקיע יכול להוסיף ווסט ללא שרוולים, כחלופה לז'קט הארוך. נהוג להוסיף גם עניבה או פפיון ולהוסיף מטפחת יוקרתית לדש הבגד.

גיבוש ההנעלה של חליפת החתן

ההנעלה היא שלב חשוב מאד בתכנון חליפת חתן. אחרי הכל, הגעה עם נעלי סניקרס או ספורט כשמעליהן הביגוד היוקרתי ביותר שתלבשו תוציא את כל מה שאתם לובשים מהקונטקסט. פתרון ההנעלה צריך להגיע מתחום נעלי האלגנט היוקרתיים. ניתן לרכוש נעליים דמויות מגפיים, עם סוליה גבוהה, או נעליים נמוכות. צבעי הנעליים המומלצים הנם כהים: שחורים או חומים כהים בדרך כלל. ניתן לנסות גם נעליים אפורות כהות נוטות לשחורות.

הקפדה על בדים נושמים ונוחים

עניין נוסף שמבדיל סלון חתנים יוקרתי מחנויות רשתות השיווק בגיבוש חליפת חתן, הוא ההתאמה האישית הנדרשת. אחרי הכל, אלו בגדים שאתם צפויים לרקוד ולפזז איתם, וכנראה שגם אירועי העתיד אליהם תוזמנו לא יהיו רק טקסים בעמידה או ישיבה סטטית, אלא גם נשפי ריקודים למיניהם. בשל כך, ממש חובה לצרף לחליפה שלכם חולצה נוספת במרקם יותר דק, שיסייע לכם במניעת הזעה ובהגברת תחושת הנוחות. ההמלצה שלנו היא לבחור שני סוגי חולצות למצבים אלה: מכופתרות דקות וטריקו אלגנט. כך, תוכלו בכל אירוע ללבוש את המוצר שנראה לכם הכי מתאים.

אורנמנטים לשדרוג החליפה – המוצרים שתמיד טוב שיהיו לכם

בשביל לחדד את עיצוב החליפה, תמיד טוב להוסיף מטפחת יוקרתית לדש הבגד ושעון יוקרתי עם עיצוב שמתאים לחליפה. בדרך זו, חליפת חתן מקבלת משמעות ייחודית: כשאתם לובשים אותה, יזהו אתכם עם סימני ההיכר שלכם. זו תכונה חשובה מאד בעת גיבוש חליפות יוקרה, שמבדילה אותן מעוד סט ביגוד יוקרתי מזדמן.