שמלות ערב קלאסיות

אם יהלומים הם ידידיה הטובים ביותר של האישה, אז שמלות ערב קלאסיות הן ידידותיה הטובות ביותר. אין כמו תחושתה של אישה שמתלבשת לאירוע בשמלת ערב יפה ואלגנטית שמחמיאה לה. גם אם היה לה יום עמוס ומתוח, מלא בהתרוצצויות וסידורים, כאשר היא רוכסת את הכפתור האחרון בשמלתה, היא חשה יפה, זוהרת ונחשקת. חשוב ואפשרי לדאוג שכל אישה תמצא את שמלת הערב שהכי מתאימה לה. הדבר דורש מעט תשומת לב ומחשבה מצדך, והרבה כשרון ויצירתיות של מעצב/ת שמלות ערב קלאסיות.

על שמלת הערב להתאים למבנה גופך

לכל אחת מאתנו הנשים מבנה גוף משלה, עם חלקים שאנו יותר שלמות איתם וגם עם כאלה שפחות. חשוב שנכיר היטב את מבנה גופנו וכך נוכל להתאים לעצמנו שמלת ערב שתחמיא לגופנו. לא תמיד השמלות שבאופנה יתאימו לנו. במקרה כזה כדאי להעדיף שמלת ערב אלגנטית וקלאסית. להלן מס' טיפים שמומלץ לאמץ כאשר אתן מחפשות שמלת ערב:

* לנשים עם בטן בולטת כדאי לבחור שמלה המדגישה את קו המותן ולא שמלה בעלת גזרה נמוכה.

* על נשים בעלות קומה נמוכה להעדיף שמלה ארוכה ולא מתרחבת בחלקה התחתון.

* לנשים בעלות חזה גדול מומלץ לבחור שמלה בעלת מחשוף עמוק.

* על נשים בעלות כתפיים רחבות להימנע משמלת סטרפלס ולהעדיף גזרת קולר או עם כתפיות רחבות.

* חשוב להתאים את צבע האריג לצבע שיערך ולצבע עורך.

* בחרי בד שיתאים לגופך ויחמיא לו.

כיצד תבחרי מעצבת שמלות ערב?

היכנסי לאינטרנט ובקרי באתרים הרבים של מעצבות לשמלות ערב, ברבים מהם תוכלי לראות דוגמאות מעבודות קודמות ולהתרשם מסגנונה ומכישרונה של המעצבת.

חשוב גם לפגוש אותה באופן אישי, להתרשם מאישיותה ומהאופן בו היא מתחזקת את הסלון שלה. סלון מוזנח שנערמות בו ערימות של בדים לא נחוצים, ומכונות תפירה ישנות, אינו מבשר טובות, אין סיבה להזנחה כזו. שירותי פינוי דירה מפנים נכסים שהתמלאו כתוצאה של אגרנות כפייתית או מסתם אספנות מוגזמת.

לא כל מקום שנראות בו ערימות חפצים מיותרים מעיד על אגרנות כפייתית, יחד עם זאת סדר, ניקיון ואסתטיקה הם אבני היסוד של סביבת עבודה נעימה שגם לך יותר נעים להימצא בה כלקוחה.

בנוסף כמובן, תמיד כדאי לקבל המלצות מלקוחות קודמות, ולבסוף, חשוב לבדוק האם תקציבך עומד במחיר.

בשורה התחתונה, ולאחר שהשתמשת בכל הטיפים, אנו מקווים שהגעת לאירוע שלך לבושה בשמלת ערב מקורית, ייחודית ויפה, ושאת מרגישה בתוכה כמו מלכה.